Showing 1–21 of 66 results

Özel yapım Girsan/Yavuz Compact 9mm

Girsan MC35 modelidir Compact’ın aynısı artı özelliklisidir, özel üretimdir arpacığı geçme arpacıktır. Horozu özel olarak kendim kasaya uygun olacak şekilde modifiye ettim. (silah tamircisiyim) Mavi kısımlar Cerakote boya Gri kısımlar mat krom kaplamadır. 1 adet MecGar Beretta şarjörü 2 adet orjinal şarjörü 1 adet özel kydex kılıfı Poligonda atış yapıp teslim alabilirsiniz. belgeleri hazır olan, ...
2,400 

Silahçı Erhan usta’dan yavuz16 Regard mke sıfır

Silahçı Erhan usta’dan yavuz16 regard mke modeli kutusu yedek şarjörü var t.c. polis yazılı hiç kullanılmadı sıfır
3,500 

GİRSAN MC 27

KUTUSUN ÇOK TEMİZ KOMPLE ÇELİK ALNA MODELİ KÜÇÜK KOMPAK BİR SİLAHTIR
3,000 

GİRSAN MC 28

GİRSAN MC28 HİÇ KULLANILMADI KUTUSUNDA ! 0 544 3523838 NUMARADAN BİLGİ ALABİLİR.
1,550 

GİRSAN MC13

MC13 7.65 12+1 Standart HİÇ ATIŞ YAPILMADI VE KULLANILMADI. KUTUSUNDA TERTEMİZ DURUYOR. Özellikle kadınların çantalarında taşıyabilmesi adına ideal bir tabancadır. RENGİ SİYAHTIR. Ciddi alıcılara ciddi pazarlık payı vardır. Kutusu, temizlik aparatları ve yağlarıyla birlikte verilecektir.
2,600 

GİRSAN MC17

MC17 9.00 mm 15+1 standart siyah temiz Ciddi Alıcı olan müşterilere ciddi pazarlık payı vardır. Kutusu, yağları ve bakım aparatlarıyla birlikte veriyorum. Silahıma kefilim.
3,000 

Taşıması kolay, sıfır ayarında MC 28 SACS (Emniyetli)

Silahla sadece test için 50 adet mermi atılmıştır. Çantası, kılıfı bütün aparatları eksiksiz ve tamdır. Hafif, taşıması kolay Glock veya Sig Sauer klonu bir silahtır. Emniyet mandalı bulunan modeldir. Silahtan gayet memnunum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Ruhsat yenilemeyeceğim için satıyorum. Alıcısına hayırlı olsun.
2,000 

Yavuz16 parabellum m.c hiç kullanılmadı.

Çok temiz bir tabanca, deneme amaçlı 5-6 fişek sıkıldı. Onun dışında hiç kullanılmadı.kutusuyla eksiksiz verilecektir.ihtiyaç fazlası olduğundan satıyorum.
1,950 

Yavuz Mc21

Rütbeliden Temiz kullanılmış fazla mermi atılmamış çantası, yedek şarjörü, harici oturaklı kabzesi silah kılıfı ve bakım yağları da hediye olarak verilecektir. Asker veya polis arkadaşları almasını isterim.
3,200 

GİRSAN MC28 SACS. SIFIR AYARINDA

GİRSAN MC28 SACS SIFIR AYARINDA 2-3 KUTU MERMİ ATILMIŞ HEP KUTUSUNDA MUHAFAZA EDİLMİŞ. TÜM ORİJİNAL KUTU İÇERİĞİ İLE BİRLİKTE 500 TL DEĞERİNDE KENDİ ÖZEL TASARIMIM MÜKEMMEL ELE OTURAN VE ATIŞ KONFORU SAĞLAYAN ALÜMİNYUM KABZE KAPAKLARI. FİRMANIN VERDİĞİ SPOR DERİ TAŞIMA KILIFI YANINDA BİR DE SLİKON TAŞIMA KILIFI OMUZDAN ÇAPRAZ ASKILI SİLAH TAŞIMA ÇANTASI NOT: PAZARLIK ...
1,500 

Temiz Kullanılmış Girsan Mc21

Temiz Kullanılmış Yedek Şarjorlü Girsan Mc 21 Kitapçığı Duruyor… Detaylar İçin 05437222245 arayabilirsiniz
2,100 

Girsan Kutusunda Yavuz Ürün

Temiz Kullanılmış Gümüş renk silahım satılık, resmi ruhsatlı silah,almak isteyen belgeleri hazırlanıp alınabilir.Pazarlik payı vardır.Sicili temiz olan herkes alabilir.Bunun haricinde ciddi olanlar sorabilir veya mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.Herkesin hakkında hayırlısı olsun. Alacak kişiye de atış alanları içerisinde,meskul mahal ateş etmemek kaydıyla, meşru müdafaa halinde kullanması temennisiyle.Bu işin şakası yok. MESKENDE SİLAH BULUNDURMA Müracaat sahibinin adresi ...
2,400 

Temiz sıfır ayarında

Arkadaşlar silahı alalı 1.5 sene oldu 50 mermi atmamışımdır sıfır ayarında kutusu kitapçığı herşeyi mevcut
2,050 

Temiz Girsan MC27 E

Silahım taşıma ruhsatlıdır. Noterde devrini hemen verebilirim. Silahım çok temiz kullanılmıştır. Toplam 500 mermiden fazla atılmamıştır. Girsan tarafından garantisi süresidir.
3,500 

Askeri personelden temiz Mc17 beyaz krom

Temiz ve bakımlı yedek şarjör mevcut 1000 adet mermi atılmıştır.
1,700 

Girsan MC 25 Tertemiz / Uygun Fiyat /

Silah tertemiz, her hafta özenli bir şekilde bakımını yapıyorum. Atışlarda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız, gezi sıfırlı, tutukluk yapmaz. çok kullanma fırsatını bulamadım heves ile aldım şimdi satıyorum alıcısına şimdiden hayırlı olsun.
2,250 

Girsan MC 9s

Girsan MC 9s Silah sıfır alınmış olup kısa süreli kullanılmış,yaklaşık 150 fişek atış yapılmıştır.İhtiyaç fazlası olduğu için satılacaktır,çalişma ve performansını ispatlar.
2,500 

Temiz sorunsuz zigana spot beyaz kırom

Tabancam az kullanıldı Devamlı şifreli kutusunda muhafaza edilmektedir. Temizleme kitleri ve yedek şarjörü ile satışa hazırdır. İsteyen gelip inceleyebilir. Not:15 adet mermi hediyemizdir.
2,700 

Girsan MC9 Sıfır Kutusunda

Polimer bir silah olmasına rağmen mekanizma ve üst kapak çelikten imal edilmiş. Resimde görebileceğiniz üst kapaktaki delikler gösterişin yanın sıra fazla barut gazı ve isi dışarı atarak hem tepmeyi azaltıyor hemde silahın temiz kalmasını sağlıyor. Resimlerde görüldüğü gibi giydirme tetik kullanılmış. üstelik kutusundan daha düz bir tetik daha çıkıyor. Yeni nesil silahlar kullanım kolaylığı, isabet ...
3,300 

Hatasiz yavuz 16 uzun namlu

Silah hatasiz 10 yildir bende max toplam 4 kutu mermi atmistir melde cok az tasindi %100 paslanmaz celik
2,500 

Girsan Compact MC Beyaz Parç Altın Kaplama

Sahibinden sıfır ayarında sadece 5 el atış yapılan Yavuz 16 Compact MC Beyaz krom ve altın kaplama tabanca, yedek şarjör, bakım seti ile
3,500