Showing 1–21 of 39 results

Çok temiz Walther p99 as

Yaklaşık 50 mermi atıldı, yedek jarjör ve kutusu ile
35,000 

SIFIR AYARINDA TİTİZLİK İLE SAKLANMIŞTIR.

Taşıma ve bulundurma şeklinde verilebilir, temiz kullanılmış ve ilk sahibinden olarak ihtiyaçtan satılmaktadır.Kolay taşınması ve kalite anlamında çok ileri düzeydedir.
6,500 

WALTHER PPS SIFIR SAYILIR

SİLAH SIFIR GİBİDİR…. HİÇ BİR SORUNU YOKTUR. PAZARLIK PAYI VARDIR.MANTIKLI FIYAT TEKLIFLERI DEGERLENDIRILIR SON DERECE GÜZEL, TAŞINABİLİR BİR SİLAH OLUP 450 GR AĞIRLIĞINDADIR.
7,000 

Sıfır ayarında kutusunda temiz pps

Piyasa fiyatının altındadır. Belgesi hazır olanlar Tercihimdir silahtan yıpranma çizik VS yoktur deneme atışı dışındaatış yapılmadı kutusunda muhafaza edilmiştir hafif günlük taşımaya ideal bir tabanca
21,000 

Walther Zella-Mehlis(Thür) 9mm Altın Kaplama

BULUNMAZ SİLAH Walther’in orjinal fabrikası Thuringia’da Zehra Mellis’te idi. Almanya’nın bu parçası II.Dünya Savaşı sonrasında işgal altında olduğu için Walther Ulm’da yeni bir fabrika açtığı Batı Almanya’ya taşınmaya zorlandı. Bununla beraber savaş sonrası birkaç yıl boyunca müttefikler Almanya’da herhangi bir silahın üretimini yasakladılar. Bunun sonucu olarak Walther 1952’de PP serisi tabancaların üretim lisansını ayrıca Manurhin ...
17,750 

WALTHER P99

İlk sahibinden sıfır ayarında Walther P99. Tekliflere açığız.
6,000 

WALTHER P38

Walther in en çok tutulan modeldir.Çiplak namlulu olduğundan nişan alıp hedefi vurmada avantaş sağlar.Seside yüksek ve nettir.Belde taşımada namlusu açık olduğundan rahat taşınır.Nadir bulunan silahtır.Alman subaylarına özel olarak ūretilen silahtan esinlenerek özel olarak ūretilmiştir. AlMAN SUBAY SİLAHIDIR.
15,000 

WALTHER PPQ ALMAN ÜRETİM KUTUSUNDA SIFIR AYARINDA

SIFIR KUTUSUNDA SADECE DENEME ATIŞI YAPILMIŞ ALMANYA’DAN İTHAL WALTHER PPQ SILAHIM KUTUSUNDA BÜTÜN AKSESUARLARI İLE VERİLECEKTİR. PROFESYONEL SAVUNMA SİLAHI OLUP ULUSLARARASI BİRÇOK OTORİTE TARAFINDAN DÜNYANIN EN KALİTELİ VE EN İYİ POLİMER SİLAHI KABUL EDİLMEKTEDİR. BİR ÇOK ÜLKENİN ÖZELTİM EKİPLERİNCE TERCİH EDİLEN SİLAHTIR. SİLAH NİŞANGAHINDAKİ NOKTALAR FOSFOR DEĞİL TRİTYUM MADDESİDİR.IŞIĞA GEREK DUYMADAN KARANLIKTA UZUN YILLAR IŞILDAR. ...
25,000 

KAMU PERSONELINDEN.. KONYA WALTHER P99 AS…

Kamu personelinden…..az ve temiz kullanilmis walther p99 as tabancamı yeni bir tabanca aldığımdan dolayi satıyorum…. cok az pazarlik olur… hayirli alis verisler….
19,500 

İlk sahibinden WALTHER P99

Sahibinden az kullanılmış Alman walther P99. Lütfen satın alma belgesi olanlar arasın. Solak kılıf hediyeli. Ankara’da görülebilir. Pazarlıksız son fiyat.
3,500 

Sahibinden ilk günkü gibi

Az kullanılmış temiz Walter p 99as
4,000 

Walther 22lr

Kumlana yapilmis temiz kullanilmistir
8,500 

İyi günlerde

İyi silah
18,500 

WALTER P99 ÇİZİKSİZ TERTEMİZ 3 MERMİ ATILDI

WALTER P99 ALMAN HARİKASI 3 MERMİ ATILDI HİÇ KULLANILMADI SANDIKTA SAKLANDI TERTEMİZ SIFIRDAN FARKSIZ MEMURDAN BÜTÜN APARATLARI VAR 2 ŞARJÖR 2 YEDEK KABZE ARKASI AYAR APARATI ELE GÖRE BU FİYATA BU TEMİZLİKTE VARSA BEN 10 TANE ALACAĞIM SATILMIŞ BENZER İLANLARA BAKABİLİRSİNİZ…
19,500 

Walther CP88 Competition Black Airsoft Tabanca

kutulu sıfır ayarında. doğru düzgün kullanılmadı. 50 adet pellet belki atılmıştır. çok temiz. bir yerden bir yere taşınmadı bile. sadece evimizin bahçesinde hobby amaçlı kullanıldı. sıfırı 1500 TL civarında. isteyene detaylı resimler de gönderilir.
650 

KUPON WALTHER PP 7,65

KİBAR HER ZAMAN DEĞER
3,000 

İlk günkü kadar temiz 3-4 şarjör atış yapıldı

ilk günkü kadar temiz
3,700 

WALTHER PPQ M2

Taşıma ruhsatlı tabancamdır poligonda toplamda 10 şarjör kadar mermi atılmıştır.Kutusu çift şarjörü kabze kalınlığı aparatları ve şarjör doldurma aparatı ile tam takım alındığı gün gibidir.
19,500 

Walther PPQ M2 GÜNCEL

Yargı mensubundan temiz kullanılmış Walther. Yedek şarjör, kitapçık, mermi doldurma aparatı, kutusu, kelebek kılıfı mevcuttur. Yaklaşık 100 atış yapılmış, her atış sonrası bakımı yapılmıştır. Sadece Ankara içi elden satılıktır. Ruhsat çıkmadan silahın teslim edilmesi hususunda ısrarcı olunmaması önemle rica olunur. Pazarlıksız son fiyattır.
3,500 

Kamu görevlisinden temiz Whalter PPQ

Kamu görevlisinden, Silah gayet temiz durumda, sadece deneme amaçlı atışlar yapılarak sonrasında temizlenmiştir, çantası ve aparatları mevcuttur.Gaziantep adliyesinde görebilirsiniz.
23,250 

WALTER P99 QA

Silah sıfır ayarında olup ihtiyaç dan dolayı satılmaktadır sadece test atışı yapılmıştır çift şarjör kutu bütün aparatları eksizsizdir yetişen alır alıcısına şimdiden hayırlı olsun
13,000